Predstavitev metode Sensiplan

Predstavitev metode Sensiplan2020-01-30T11:53:44+01:00

zgibanka Sensiplan

Naravno načrtovanje družine Sensiplan– ljubeča pot zakonskega para

Naravne metode zavestno izbiramo:

  • iz ljubezni do Boga
  • iz ljubezni do otrok, sozakonca in sebe

Zakaj svetujemo naravne metode?

  • ker so zdrave-brez zdravju škodljivih stranskih učinkov
  • ker so naravne-ne spreminjajo telesnega dogajanja
  • ker so zanesljive-pravilno uporabljenespadajo med najzanesljivejše -99,8%
  • ker ne potrebujejo priprav pred spolnim dejanjem
  • ker jih živimo takrat, ko si želimo spočetja ali kadar ga zaradi tehtnih razlogov želimo odložiti
  • ker med zakoncema poglabljajo dialog, ki vodi v boljše spoznavanje in razumevanje
  • ker v ženi ustvarjajo zaupanje do lastnega telesa in ji dvigajo samozavest
  • ker krepijo odgovornost obeh zakoncev

 

NARAVNO NAČRTOVANJE DRUŽINE (NND) po novem SENSIPLAN

Tečaje izvajajo:

Društvo družinski center Betanija, Ljubljana; betanija@rkc.si; tel.: 01/234 75 82; 01/43 23 179 in Urad za družino nadškofije  Ljubljana

Ana in Andrej Praznik: ana.praznik@sensiplan.si, andrej.praznik@sensiplan.si

Simona in Matija Medvešček; matija.medvescek@sensiplan.si, simona.medvescek@sensiplan.si

Gorazd in Mirjam Čebulc: gorazd.cebulc@sensiplan.si

Klavdija in Janez Cigler Kralj: janez.cigler.kralj@sensiplan.si  klavdija.kralj@sensiplan.si

Petra Smrtnik: petra.smrtnik@sensiplan.si

Alenka Valena Berkopec: alenka.valena@googlemail.com

Več o tečajih Sensiplan na: http://www.sensiplan.si/

 

2014_11_Pres_NFP_Hungary- Sensiplan

82-freundl_ Studien_SNF_2014- Sensiplan

2014_11_holland_ppt- Sensiplan

2014_11_hernalsteen- SENSIPLAN

– V sredo, 19.novembra,  2014 so se na povabilo AG NFP v Kölnu zbrali predstavniki svetovalcev NND-Sensiplan iz Avstrije, Belgije, Madžarske, Nemčije, Nizozemske in Slovenije.
– V soboto 8. oktobra 2016 je potekalo redno izobraževanje za licencirane izvajalce metode Sensiplan pri Sv. Jožefu v Ljubljani. Izobraževanje je vodila ga. Alenka Valena Berkopec iz Muenchna.